Göksel’den kalpten bir teşekkür

Reklamveren: Erikli

Reklamveren yetkilileri: Begüm Ersoy, Duygu Özşahin

Reklam Ajansı: ALICE BBDO

Kreatif Direktör: Derya Tambay

Yaratıcı Ekip: Ali Burak Erkan, Cem Öztürk

Stratejik Planlama: Onur Erdoğan, Beliz Top

Marka Ekibi: Maria Demir, Itır Karabulut, Melih Mermutlu

Ajans Prodüktörü: Umut Tangör, Oben Özyakalı

Yapım şirketi: Istanbuldogz

Yönetmen: Paulo Henriques

Aranjman: Alper Erinç

Vokal: Göksel Demirpençe

Fotoğraf&Retouch: Rpresenter – Carioca

Türkiye’nin lider su markası Erikli, tüketicileriyle yarım asra dayanan birlikteliğini “Kalpten Bir Teşekkür” sloganlı yeni reklam kampanyasıyla kutluyor. Türkiye’nin en güçlü seslerinden Göksel’in rol aldığı reklam filminde Erikli, markayı “Türkiye’nin en beğenilen suyu” yapan tüketicilerine teşekkür ediyor. Göksel, reklam filminde ilk kez Nil Burak’ın 1977 yılında söylediği “Birisine birisine” isimli nostaljik şarkıyı Erikli için “Teşekkürler teşekkürler” uyarlamasıyla seslendiriyor.

Türkiye’nin lider ve en beğenilen su markası olmaktan gurur duyduklarını belirten Erikli Marka Müdürü Duygu Özşahin şunları ifade etti:

“Erikli, Türkiye ambalajlı su sektörünün lider markası olmanın yanı sıra KALDER’in Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi sonuçlarına göre Türkiye’nin en beğenilen su markası unvanını da taşıyor. Elbette liderlik çok güzel bir vasıf ama bizi asıl mutlu eden tüketicilerimizle kurduğumuz bağ, bize duyulan güven ve en çok tercih edilen marka olmak. Misyonumuz her zaman Uludağ’ın zirvesinden gelen, doğanın iyilik ve canlılığını Erikli aracılığıyla müşterilerimize taşımaktı. Kalpten Bir Teşekkür kampanyamız da lezzetini bizimle paylaşan Uludağ’a ve bizi en beğenilen su markası yapan tüketicilerimize duyduğumuz şükrandan doğdu.”

Erikli’nin taşıdığı iyilik ve canlılık filme yansıyor

Erikli’nin lezzetine ve doğallığına güvendiği bir su olduğunu vurgulayan Göksel şunları ifade etti:

“Türkiye’nin en beğenilen su markası Erikli ile aynı platformda buluşmak ve insanlara su içmeyi hatırlatmak, özendirmek benim de içime çok sinen bir çalışma oldu Filmimizdeki doğa, hayvanlar, insanların birlikteliği ve neşesi eminim benim gibi herkesin hoşuna gidecek ve herkesi iyi hissettirecek. Doğanın iyiliği ve canlılığını bizlere sunan Erikli bunu reklam filmine de çok iyi yansıttı. ‘Kalpten bir teşekkür’ ifadesinin Erikli sayesinde dilimizde daha çok yer etmesini umuyorum.”

Duygu Özşahin, Erikli’nin hem iyilik ve canlılık kaynağı Uludağ’a hem de tüketicilerine teşekkür ettiği reklam filmi için Göksel’le işbirliği yapmalarını ise şöyle açıkladı:

“Reklam filmimizde geçmişten günümüze paylaşılan Erikli lezzetini yansıtabilmek için nostaljik bir şarkı tercih ettik. 1977 yılından beri dilimizden düşmeyen, 7’den 77’ye herkesin bildiği ‘Birisine Birisine’ şarkısını seçtik. Bu şarkıyı markamız için ‘Teşekkürler Teşekkürler’ şeklinde uyarladık. Nostaljik ezgiye sahip bu şarkıyı hem en iyi seslendirecek sese hem de markamızla uyumlu bir duruluğa sahip olduğu için de Göksel Hanım’la işbirliği yapmaya karar verdik.”

Herkese “Kalpten Bir Teşekkür” zamanı

“Kalpten Bir Teşekkür” kampanyasının reklam filmiyle sınırlı kalmayıp yaşamın içinde bir yer edinmesini istediklerini belirten Özşahin sözlerini şöyle tamamladı:

“Arzumuz, dileğimiz, hızla geçen yaşam içinde artık çoğu zaman unuttuğumuz Kalpten Bir Teşekkür’ün daha sık dile getirilmesi. Önümüzdeki dönemde biz de bunun için reklam kampanyamızı yeni projelerle destekleyeceğiz. Erikli olarak burada ‘Kalpten Bir Teşekkür’ hareketine start veriyoruz. Bizi Türkiye’nin lider ve en beğenilen su markası yapan tüketicilerimize, lezzetini ve doğallığını bizimle paylaşan Uludağ’a, bu başarıyı bizimle paylaşan çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza kalpten bir teşekkür ediyoruz. Herkesi, doğanın bize sunduğu güzellikler için ‘Kalpten Bir Teşekkür’ü hep hatırlamaya davet ediyoruz.”

Göksel’in rol arkadaşları Uludağ’ın sakinleri oldu

Kalpten Bir Teşekkür sloganlı reklam filmi doğanın bütün güzelliğini yansıtan görselliğiyle dikkat çekiyor. Ormanda gitarıyla “Teşekkürler Teşekkürler” şarkısını çalan ve seslendiren Göksel’e Uludağ’ın sakinleri tilkiler, kuşlar, ayılar ve sincaplar eşlik ediyor. Şarkıyı duyan insanların da onlara katılmasıyla herkesin buluştuğu bir kutlama ortamı oluşuyor. Filmde tüketicileri Erikli’ye lezzeti ve doğallığı için teşekkür ederken Erikli de onlara markayı Türkiye’nin en beğenilen suyu yaptıkları için teşekkürlerini sunuyor.

Yaratıcı fikri ve konsept tasarımı ALICE BBDO’ya ait reklam filminin çekimleri Antalya’da yapıldı. Reklam filminin yönetmenliğini Paulo Henriques üstlendi.

İLGİLİ HABERLER