General Mobile’ın yeni reklam filmi yayınlandı

General Mobile’ın Google Asistan’ı konu alan yeni reklam filminde Güntekin Onay, İdil Yazar ve Bünyamin Sürmeli’nin kendi uzmanlık alanlarında da Google Asistanı tercih etmeleri eğlenceli bir dille anlatılıyor.

General Mobile’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Spor Programcısı ve Yazarı Güntekin Onay, YouTuber ve Şef İdil Yazar ve Meteorolog Bünyamin Sürmeli’nin yer aldığı reklam filminde alanlarında bir numara olan isimlerin General Mobile telefonlarına ‘OK Google’ diyerek yapay zekalı Google Asistanı aktif edip sorularının yanıtlarını hızlıca alması eğlenceli bir şekilde vurgulanıyor.

Reklam filminde Bünyamin Sürmeli hava durumunu sunarken İstanbul’da yağmurun yağıp yağmadığını öğrenmek için, İdil Yazar çekimler sırasında hatırlayamadığı elmalı tart tarifinin kaç derecede pişirildiğine bakmak için, Güntekin Onay ise programının reklam arasında Türkiye Milli takımın İrlanda maçı sonuçlarını öğrenmek için General Mobile telefonuna ‘OK Google’ diyor ve Google Asistanına sorularını sorarak teknoloji ile birlikte hızlanan dünyada yanıtlarına çabucak ulaşıyor.

Uzun versiyonu ile birlikte, üç kısa versiyonun da yayınlandığı reklam filmi toplam dört versiyonu ile İmaj Platoları’nda, 60 kişilik bir ekip ile bir günde tamamlandı. Bugünlerde Herkes General Mobile’ına “OK Google” diyor sloganı ile yayınlanan reklam filmi tüm dijital ve ve sosyal medyada dikkat çekiyor.

Kampanya Künyesi:
Reklamveren: General Mobile
Reklamveren Yetkilileri: Şevket Karadayı, Berkay Kılıç
Reklam Ajansı: BORN
Kreatif Direktör: Serkan Balak
Yaratıcı Ekip: Eylem Arbak, Ayberk Çınar, Gaye Bilim
Müşteri İlişkileri: Emre Çetin, Yağmur Tunca
Prodüksiyon Şirketi : Ptot Films – Deniz Çivicioğlu, Burak Oskay
Yönetmen: Çağatay Kaya
DOP: Barış Özbiçer
Müzisyen: Cenk Çelebioğlu / 25 m2

 

İLGİLİ HABERLER