Farmasi yeni reklam filmi serisini hayata geçirdi

Farmasi, yeni reklam filmi serisini yayınladı. 6 farklı filminden oluşan seride, Farmasi ürünlerinin sağladığı faydaların yanı sıra Farmasi bünyesinde görev yapan isimlerin yaşadıkları kendi ağızlarından anlatılıyor. 

“Tatilim Farmasi”, “Takviyesi Farmasi”, “Makyajı Farmasi”, “Dünyası Farmasi”, “Çaresi Farmasi” ve “Arabası Farmasi” isimleriyle yayınlanan 6 farklı reklam filminden oluşan seri, Farmasi ürünlerini tanıtırken markanın çalışanlarına verdiği desteği çalışanların kendi ağzından aktarıyor.

Farmasi ile yurtdışı tatiline çıkan Farmasi çalışanı Özlem Bayar, Farmasi bünyesinde elde ettiği başarılar dolayısıyla araba kazanan Latife Vural ve Farmasi’nin yurtdışında açılan şubelerinden bahseden Nimet Pak, yaşadıkları deneyimleri izleyiciyle paylaşıyor.

Serinin bir diğer filminde sporcu bir aile Farmasi’nin gıda takviyesi ürünlerinden duyduğu memnuniyeti belirtiyor. Farmasi ile makyajını yapan genç bir kız Farmasi makyaj ürünlerini herkese tavsiye ederken bir diğer isim Farmasi At Kestanesi Jeli’nden duyduğu memnuniyeti izleyici ile paylaşıyor.

Video Linkleri:

Künye:

Reklamveren: FARMASİ

Reklamveren Temsilcileri: Pınar Demir Verdi

Ajans:  BLAB

Prodüksiyon Şirketi: Astronot

Yönetmen: Rıza Alkuzey

İLGİLİ HABERLER