Enza Home’dan film tadında bir Sevgililer Günü reklamı daha geldi

Enza Home’un  “en güzel aşklara” sloganıyla 2018 Sevgililer Günü için hazırladığı reklam filmi yayına girdi. 3 günde 4 milyon kişi tarafından görüntülenen reklam filmi küçük kalpleri sevgiyle çarpan iki çocuğun yıllar sonra aralarındaki bağın sembolü olan “Beyaz Melek” aracılığıyla nasıl bir araya geldiklerini konu alıyor.

Enza Home’un Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı yeni reklam filmi TV’de ve dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.Yayınlandığı günden bu güne (3 günde) tüm digital platformda 4 milyon izlenme oranına erişen reklam filmi‘En Güzel Aşklara’ ithaf edilen ve yıllar sonra hiç beklenmedik bir anda kendini yeniden hatırlatan bir ‘ilk aşk’ öyküsünü anlatıyor. Romantik kareler eşliğinde aşk öyküsünü yansıtan film, A Graphic Design imzası taşıyor.

Sevginin, masumiyetin ve ilk aşkın en yalın hâlini yansıtan filmde, küçükken yolları ayrılmak zorunda kalan ama birbirlerine olan bağlılıklarını yıllarca kalplerinde taşıyan iki çocuğun yıllar sonra aşklarının sembolü olan ‘Beyaz Melek’ sayesinde, mucizevi bir şekilde kavuşmalarını anlatıyor.

Reklam filminin müziği ise ayrıca dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı LP’nin dünyada satış rekorları kıran etkileyici şarkısı “Lost on You” eşliğinde izlenen reklam filmi TV ve dijital ortamlarda izleyiciyle buluşuyor.

Künye

Reklamveren: Enza Home (Yataş Grup)
Reklamveren Yetkilileri: Nevzat Yıldız, Selmin Gündoğdu, Dilek Toyga, Ceyda Ulubaş
Reklam Ajans: A Graphic Design
Yaratıcı Yönetmen: Yılmaz Kurt
Reklam Yazarı : Fatih Yaman
Müşteri İlişkileri : Özden Albayrak Durmuş
Yapım Şirketi: Norr Film
Yönetmen: Levent Onan
Müzik : LP / Lost on You
Yapımcı: Oğuzhan Başoğlu / Özge Göksel
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil
Off-line Editör: Hülya Delibaş
Post Prodüksiyon: İmaj
Medya Ajansı: Arena Media
Kullanılan Mecralar: Televizyon-İnternet

Enza Home’un geçen sene sevgililer gününde yayınladığı reklam da oldukça dikkat çekmişti…

Enza Home’dan Sevgililer Günü reklamı

 

İLGİLİ HABERLER