Burger King: Aşk her şeyden üstündür

Burger King, Helsinki “Pride” kapsamında, maskotlarının birbirini kucakladığını gösteren “Aşk her şeyden üstündür” tablosuyla McDonald’s’a olan aşkını ilan etti.

Burger King Finlandiya “Aşk her şeyden üstündür” sloganlı yeni kampanyası ile aşkı ve tüm biçimlerini kutladı. Burger King Finlandiya’nın marka müdürü Kaisa Kasila yeni kampanyalarına ilişkin “Burger King her zaman eşitlik, sevgi ve herkesin olduğu gibi olma hakkını savunmuştur. Öyle görünmeyebileceği tek örnek, rakibimizle şakalaştığımız zamandır. Ancak açık olmak istiyoruz – bunların hepsi onlara duyduğumuz saygıdan kaynaklanıyor. Ayrıca, McDonald’s’ın savunduğumuz değerleri temsil ettiğini biliyoruz ”diyor

Kasila, “Resmin arkasındaki fikir, her türden aşkı kutlama arzumuzdan doğdu. Değerlerimizi aktarmanın Burger King ile McDonald arasında her şeyi kapsayan bir öpücüğü tasvir etmekten daha iyi bir yol olduğunu düşündük. Sonunda aşkın her zaman kazandığını göstermek istedik ”diyerek sözlerini noktalıyor.

Uzun zamandır beklenen öpücük, Helsinki Onur Haftası boyunca Burger King’in Finlandiya çevresindeki kendi kanallarında ve restoranlarında olduğu kadar açık hava ve basılı reklamlarda da yaygın olarak boy gösteriyor.

Kampanya TBWA \ Helsinki ve medya ortağı Virta Helsinki imzası taşıyor.

İLGİLİ HABERLER