“Bu bayram Selin kolonyada gelecek güzel günlerin kokusu var”

Selin Kolonya, ailemiz, dostlarımız ve sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz eski bayramların anılarını ve özlemini, yayınladığı kısa bir film ile izleyiciye aktarıyor. Film birlikte olmanın önemini anladığımız bu günlerde, duygu dolu anlar yaşatacak.

Selin Kolonya, diğer bayramlardan farklı olarak herkesin evinde, sevdikleri ve büyüklerinden ayrı geçireceği bu bayramda duygu dolu anlar yaşatıyor. Sarılamadığımız annelerimizin, kalabalık bayram sofralarımızın, gidemediğimiz memleketlerimizin kokularını anımsatan film, eski bayramları tüm güzel anılarıyla zihnimizde canlandırıyor. Güzel günlerin yakın olduğu mesajını veren film, yine eskisi gibi sevdiklerimize sarılıp kucaklaşacağımız günlere vurgu yapıyor.

Selin Kolonya Limon, Hanımeli, Ardıç, Bahçe Gülü, Lavanta, Sığla, Mavi Ladin’den oluşan geniş portföyü ile her bayramda olduğu gibi bu bayram da evlere konuk oluyor.

Künye:

Reklamveren: Eczacıbaşı Selin Kolonya
Reklamveren Yetkilisi: Bilge Çiftçi, Selda Safiye Göçer, Evrim Kayataş Sencer, Aysın Sıla Arslan, Ayşen Akalın, Meltem Aksoy Köse, Ece Eylül Yılmaz, İlker Öztürk
Medya Ajansı: Carat
Reklam Ajansı: Rafineri
Executive Kreatif Direktör: Emre Kaplan
Kreatif Direktör: Doğu Göçük
Yaratıcı Ekip: Resul Geniş, Ebru Karaman, Büşra Aksu, Anıl Tiryaki, Rana Görügen, Emre Ergül
Marka Direktörü: Zeynep Kahvecioğlu
Marka Süpervizörü: Sevdam Kocaoğlu
Stratejik Planlama: Zühre Erdoğan, Ege Ayakduran
Ajans Prodüktörleri: Şafak Serter, Açelya Ülkümen
Yapım Şirketi: ALLD Studio
Müzik:   Opus
Mecra: TV, Dijital

 

İLGİLİ HABERLER