BNP Paribas Cardif, Bireysel Emeklilik Müşterileri’ne “#SenİşiniBiliyorsun” diyor

BNP Paribas Cardif, dijital filmi “#SenİşiniBiliyorsun” ile bireysel emeklilik müşterilerini heyecanlandıracak büyük bir fırsat sunuyor.
Türk sigortacılık sektöründe 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif, #SENİSİNİBİLİYORSUN kampanyasıyla Cepte Cardiflilere otomobil kazanma fırsatı sunuyor.  01 Ekim -20 Kasım 2019 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Bireysel Emeklilik hesabına, internet şubesinden veya Cepte Cardif uygulamasından tek seferde 1.000 TL ve katları tutarında ek katkı payı ödemesi yapanlar, yeni nesil ve çevre dostu Toyota Corolla Hybrid için çekilişe katılma şansı elde ediyor.

BNP Paribas Cardif’in Tick Tock Boom ile birlikte hazırladığı “#SenİşiniBiliyorsun” filmi, oldukça eğlenceli bir tonla bireysel emeklilik müşterilerine seslenerek; gelecekleri için akıllıca bir yatırım yaptıklarını bir kez daha hatırlatırken, heyecan verici bir ödül ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

20 Kasım tarihinde sona erecek kampanyanın ardından Milli Piyango tarafından yapılacak çekilişle asıl ve yedek talihliler belirlenecek.

Künye:

Reklamveren: BNP Paribas Cardif Türkiye
Reklamveren Ekibi: Işıl Akgüney, Hikmet Akşehirlioğlu, Selin Karakafa, Serkan Akbaba
Reklam Ajansı: Tick Tock Boom
Kreatif Direktör: Gürkan Gürel
Yönetmen: Gürkan Gürel
Yardımcı Yönetmen: Merve Hüriyet
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Marka Direktörü: Ulaş Oral
Ajans Prodüktörü: Bensu Şengül
Yapımcı: Ahmet Üzgün
Oyuncu: Kubilay Tunçer
Dış Ses: Mazlum Kiper
Ses Tasarım: Ulaş Oral
Metin Yazarı: Gürkan Gürel, Ayberk Sözer
Grafik Tasarım: Maya Bengü Öztürk, Derya Canca, Furkan Aşkın
Sosyal Medya Uzmanı: Duygu Küçük
Sanat Yönetmeni: Meltem Tolan

İLGİLİ HABERLER