Balparmak’ın bir kaşık bal reklam filmleri yayında

Balparmak’ın genç oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun rol aldığı “Bir Kaşık Bal” temalı yeni reklam filmleri yayına girdi. İlk reklam filminde bir kaşık balın güne iyi bir başlangıç yapmaya yardımcı olduğu anlatılırken, ikinci reklam filminde ise yeğenine ballı yoğurt getiren Bekiroğlu, “Güzel bir uyku için bal gibi yenir” diyor.

Balparmak’ın “Bir Kaşık Bal” temalı yeni reklam filmleri yayına girdi. Genç ve başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun rol aldığı reklam filmlerinde “Bal gibi yenir” sloganıyla her sabah ve yatmadan önce bir kaşık bal tüketilmesi öneriliyor. Her iki reklam filmi de balların en doğal haliyle sofralara geldiğini hatırlatıyor.

İlk reklam filminde annesi kahvaltı hazırlarken mutfağa giren Aslı, kavanoza uzanıp bir kaşık bal yiyince annesi “Uyanır uyanmaz bal mı yenir” diye soruyor. Aslı ise “Bal gibi yenir” diyerek yanıtlıyor. Reklam filmi, her sabah bir kaşık bal tüketmenin güne iyi bir başlangıç yapmaya yardımcı olduğunu anlatıyor.

İkinci reklam filminde ise elinde bir kase ballı yoğurtla yeğeninin odasına giren Aslı, “Önce ballı yoğurt, sonra cuppa yatak” diyor. Yeğeninin “Hiç balla yoğurt mu yenir” sorusunu da “Güzel bir uyku için bal gibi yenir” diyerek yanıtlıyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Balparmak
Reklamveren Temsilcisi: Hakan Şıpkan, Demet Umezu, Elif Gökçe Aydoğmuş, Melis Altıparmak
Kreatif Ajans: TBWA\İstanbul
Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Selin Pervan
Müşteri Ekibi: Ömer Üstündağ, İrem Kara, Sıla Ezgi Avcı
Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Elif Kansız
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Volkan Alkan
Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant
Yönetmen: Ozan Yalabık
Müzik:
Jingle Jackson

 

İLGİLİ HABERLER