Acun Ilıcalı, OPPO’nun reklam yüzü oldu

OPPO, Reno3 Serisi’nin reklam çekimleri için Acun Ilıcalı ile iş birliği yaptı. “Hayatım Benim Koleksiyonum” başlığını taşıyan reklam kampanyasında, Acun Ilıcalı kızlarıyla birlikte kamera karşına geçerek kendi koleksiyonunu anlatıyor.

Acun Ilıcalı, kızlarıyla birlikte ekran karşısına geçtiği reklam kampanyasında “Hayatım Benim Koleksiyonum” diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; yeni OPPO Reno3 Serisi’nin fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor.

Yeni OPPO Reno3 Serisi’nin reklam filminin finalinde ise bizi bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı, kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçiyor. Acun’u ve kızlarını birlikte dans ederken ve eğlenceli videolar çekerken görüyoruz.

1 Nisan 2020’den beri OPPO’ya entegre iletişim hizmeti veren Karbonat Ajans tarafından hayata geçirilen Hayatım Benim Koleksiyonum kampanyasıyla, Türkiye’deki iletişim çalışmalarında yepyeni bir döneme giriliyor. Kampanya, tüm kanallarda aynı anda yayınlanan reklam filmiyle başlıyor. Televizyon, dijital, açıkhava ve sosyal medya mecralarında bütün yıla yayılmış 360 derecelik iletişim stratejisi ile boy gösteriyor.

Kala Film’den Turgut Akaçık’ın yönetmenliğinde gerçekleşen Hayatım Benim Koleksiyonum reklamının çekimleri üç günde, 7 farklı mekânda, sosyal mesafe kurallarına azami şekilde dikkat edilerek tamamlandı. Reklamda kullanılan jingle ise sadece bir reklam müziği olarak değil, başlı başına bir şarkı olması için düşünüldü ve bestelendi.

REKLAM KÜNYESİ:

Reklamveren: OPPO Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Sibel Esenalp, Belemir Özkırım, Atıl Berk, Beyke Boybeyleri
Reklam Ajansı: Karbonat
Ajans Başkanları: Cenk Gümüşcüoğlu, Melih Dinçer
Kreatif Direktör: Cihan Kavaklıpınar
Kreatif Ekip Lideri: Selim Küçükkutlu
Kreatif Ekip: Çağlar Uzunca, Elif Deniz Yalçın, Seda Demirel, Selver Yılmaz
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceren Ünay
Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Hakan Yıldırım
Genel Koordinatör: Emre Abay
Proje Geliştirme Yöneticisi: Alara Büyükçınar
Dijital ve Strateji Direktörü: Burak Sıraç
Prodüksiyon: Kala Film
Yönetmen: Turgut Akaçık
Müzik: FFW
Şarkı: OPPO Move
Mecra: TV, Dijital, Sosyal Medya, Açık Hava

İLGİLİ HABERLER