“Visa Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu

Visa Europe’un Türkiye’deki üye bankalara yönelik gerçekleştirdiği Vizyonist’14 Konferansı’nda “Visa 2013 Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. Sakıp Sabancı Müzesi, The Seed’de gerçekleşen konferansın hemen ardından düzenlenen törende, ödeme sistemleri sektöründe bireysel ve ticari kredi kartları ile banka kartları hacimleri ve kart adetlerinin yanı sıra payWave temassız kart adetleri ve Visa ürünü kategorilerinde yapılan değerlendirmeler sonucunda en başarılı bankalar ödüllendirildi. 

Bu yıl ilk olarak “Visa Sponsorluk Değerlerinin En Etkili Kullanıldığı Kampanya” kategorisinin de eklendiği “Visa 2013 Başarı Ödülleri”nin sahibi olan bankalar şöyle:

Visa Kredi Kartı ve Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka – Yapı Kredi

Visa Banka Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka – İş Bankası

Visa payWave Temassız Kart Adedinde Lider Banka – Ziraat Bankası

En Yenilikçi Visa Ürünü: Simply One Hemşire Kart – Finansbank

Visa Sponsorluk Değerlerinin En Etkili Kullanıldığı Kampanya – Akbank Direkt Ön Ödemeli Kart Lansmanı- Akbank

Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka – HSBC

Visa Banka Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka – Garanti Bankası

Visa Ticari Kart Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka – Türk Ekonomi Bankası

Visa Europe Türkiye Ülke Müdürü Merve Tezel, Visa 2013 Başarı Ödülleri’ni alan bankaları tebrik etti ve “Ödeme sistemleri, teknolojinin değişimine ve yeni trendlere en hızlı ayak uyduran sektörler arasında yer alıyor. Bu alandaki son gelişmelerin sektörün geleceğini nasıl etkileyeceğini tartıştığımız Vizyonist’14 Konferansı vesilesi ile üye bankalarımızla bir araya gelmekten ve elde ettikleri başarıları birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
Türk bankacılık sektörünün üst düzey temsilcilerinin katıldığı Vizyonist’14 Konferansı’nda ödeme sistemleri sektöründeki son gelişmeler ele alındı.

İLGİLİ HABERLER