“Vidivodo”da yönetim değişikliği ve yenilenme süreci

 

Video paylaşım ve izleme platformu “Vivivodo” Punto Yeni Medya çatısı altında yayın hayatına devam ediyor.

Vidivodo.com, yönetim değişikliğiyle birlikte tasarım ve teknolojisini de yeniledme kararı aldı.  Vidivodo.com yeni tasarımı ve güncel içerik yönetimiyle birçok kategoride, en güncel videoları internet kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Vidivodo.com’un önem verdiği alanlardan biri de, günümüzün en büyük trendlerinden biri olan oyun videoları olacak.

Vidivodo.com’un amacı video oyunları alanında; özgün, eğlenceli ve kaliteli içerik üreten yayıncıların toplandığı platform açığını kapatmak.

Önemli sayıda takipçisi ve hayranı bulunan oyuncuları, sadece Vidivodo.com’a özel ürettikleri içerikler ve projelerle yeni dönemde takipçileriyle buluşturmak bu çalışmanın başlangıcı.

Hem E-sports oyuncularının yayınlarını paylaşabilecekleri, hem de E-sports takipçilerinin pek çok oyun içeriğini izleyebilecekleri bir platform haline gelmeyi de planlayan Vidivodo.com’un takviminde, yakın gelecekte canlı yayınlar da olacak.

2016 yılında özellikle oyun içerikleriyle tanınan yayıncılara ve E-sports takımlarına yönelecek Vidivodo.com’un Kurucu Ortağı Fatih Özkara, konuyla ilgili: “Vidivodo.com’un tüm tasarımını ve teknolojisini yenileyerek, çok daha hızlı ve yeni reklam birimlerine kolay entegre olabilen yayın teknolojisine taşıdık. Yeni dönemde güncel ve eğlenceli içeriklerimizin yanında, daha fazla özel oyun içeriklerine ve oyunculara yönelerek, Vidivodo.com’un oyuncuların ve dolaysıyla ‘gençliğin buluşma noktası’ olmasını da amaçlıyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz, mevcut yayın politikamıza ek olarak, oyun ve E-sports dünyasına destek veren, Türkiye’deki yeni ve en aktif video içerik mecrası olmak” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER