Vaillant Türkiye’den müşterilerine özel ”WhatsApp Vaillant” uygulaması

Isıtma sektörününde faaliyet gösteren  Vaillant Türkiye, müşterilerine 7 gün 24 saat WhatsApp üzerinden hizmet alma olanağı sunan “WhatsApp Vaillant?” uygulamasını hayata geçirdi.

İlk çağrının Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel tarafından gelmesiyle hayata geçirilen “WhatsApp Vaillant?” uygulaması ile Vaillant müşterileri çağrı merkezinde sunulan tüm hizmetlere WhatsApp üzerinden de ulaşabilecek.

Vaillant Türkiye, 0 850 222 2 888 no’lu çağrı merkezinde sunduğu her türlü hizmeti WhatsApp uygulamasından da vermeye başladı. Çağrı merkezi numarasından ulaşılabilen “WhatsApp Vaillant?” uygulaması ile Vaillant müşterileri, saniyeler içerisinde servis talebinden ürün satın almaya, ürün broşürlerinden kullanım videolarına kadar diledikleri tüm yazılı ve görsel materyal ile bağlantılara 7 gün 24 saat WhatsApp üzerinden ulaşabiliyor olacaklar.

Müşterilerinin beklentilerini öğrenip onlara en kusursuz hizmeti verebilmek üzere sürekli proje geliştirdiklerini belirten Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, “WhatsApp Vaillant?” uygulaması ile müşteri memnuniyetinde çıtayı bir kez daha yükseltiyoruz. Araştırmalar, mesaj ile iletişimin tüketiciler için konuşmaya göre daha pratik hale geldiğini gösteriyor. Özellikle konuşmanın mümkün olmadığı zamanlarda mesajlaşarak iletişim, daha hızlı ve kolay olması açısından müşterilerimizin ilgisini çekiyor. Sesli olarak gerçekleştiremediğimiz link, görsel gibi karşılıklı paylaşım imkanı da müşteri deneyimini artırıyor” dedi.

 

 

İLGİLİ HABERLER