Ünite İletişim’e yeni müşteri

Ünite İletişim, İzmir Kalkınma Ajansı’na Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti verecek.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Ünite İletişim ile yapacağı iş birliği çerçevesinde ulusal ve uluslararası yatırımcılar için İzmir’i bir çekim merkezi konumuna getirmek amacıyla kapsamlı bir iletişim programını uygulamaya koymayı hedefliyor.

2006 yılından bu yana İzmir’in ekonomik ve sosyo-kültürel kalkınması için faaliyetler yürüten ve Türkiye’de kurulan ilk iki kalkınma ajansından biri olan İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), sektörel analizlerle bölge dinamiklerini daha iyi anlayarak yerli ve yabancı aktörlerle beraber bölgesel kalkınmaya yönelik stratejiler geliştiriyor. Turizm, girişimcilik, enerji, istihdam, dijitalleşme, mesleki eğitim, kültür ve tarım gibi birçok alanda sürdürülebilir iş birliği projeleri geliştiren İZKA, İzmir’i bir çekim merkezi konumuna getirmeye odaklanıyor.

ÜNİTE, İZKA’nın stratejik iletişim yol haritasının hazırlanmasına, kurumun yarattığı ekonomik ve toplumsal değerlerin, yenilikçi girişimlerinin, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerin kapsam ve imkânlarının ulusal ve uluslararası paydaşlara aktarmasına destek olacak. Ayrıca stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri ile İZKA karar vericilere ve yönlendiricilere etkin biçimde ulaşmanın yanı sıra geleneksel ve yenilikçi iletişim araçlarına da kolay erişim sağlama imkânı bulacak. Var olan ve potansiyel yatırımcılara hitap eden Investinizmir.com ve İzmir girişimcilik ekosisteminin tümüne ulaşan startinizmir.com gibi İZKA bünyesindeki platformlar da iletişim çalışmalarına dahil olacak.

 

İLGİLİ HABERLER