Twitter’dan yeni özellik: Yer İşaretleri

Twitter kullanıcılarından aldığı geri dönüşler doğrultusunda ‘Yer İşaretleri’ özelliğini uygulamaya başladı. Bu yeni özellik sayesinde her tweette bulunan “paylaş” butonuyla birlikte bir tweet, yer işaretlerine eklenebilecek; direkt mesaj yoluyla veya Twitter’ın dışında da paylaşılabilecek.

Yer İşaretleri nasıl çalışıyor?

Tweet’i yer işaretlerinize eklemek için Tweet’in altındaki paylaş butonuna basın ve “Tweet’i yer işaretlerine ekleyi seçin. Daha sonra bu Tweet’i bulmak için profil butonunuza dokunup aşağıda seçenekler arasında bulunan Yer İşaretlerine girin. Yer işaretlerinizden istediğiniz zaman Tweet silebilirsiniz. Neleri yer işaretlerinize eklediğinizi yalnızca siz görebilirsiniz. Yer işaretlerinin nasıl kullanıldığını görmek için yardım merkezimize girebilirsiniz.

twitter

Yer işaretleri insanların Twitter’ın en iyi içeriklerinden haberdar kalmalarına yardımcı oluyor. Canlı video bulunan bir Tweet’i daha sonra izleyebilir, Tweet dizisini yer işaretlerine ekleyip sonra inceleyebilir ve daha sonra okumak veya paylaşmak için ilginç yazı linklerinin bulunduğu Tweetleri kaydedebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER