Türkiye’nin ilk podcast ajansı: TTWW Media

Yeni medyanın yeni Ajansı TTWW Media alanında uzman ve itibarlı gazetecilerle birlikte kurum ve kuruluşlara podcast hizmeti vermeye başlıyor. Podcast kanal kurulumundan, içerik yönetimine ve marka konumlandırmasına kadar uçtan uca hizmet verecek olan TTWW Media, markaların kendi mecrasına sahip olmalarını sağlayarak, üretilen paylaşılabilir içerikle markalara değer katmayı hedefliyor.

İletişim dünyası Türkiye’nin ilk podcast ajansına merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni medyada yerini almak ve dinleme çağının en önemli aracı olan podcast dünyasında kendi mecrasını oluşturmak isteyen kurum ve kuruluşların sesi olmaya hazırlanan TTWW Media (Talk the Talk, Walk The Walk) Türkiye’nin kendi alanında uzman ve itibarlı gazeteci yazarlarıyla hizmet vermeye başlıyor. Dijital çağda markalar için Owned media ve shareable content kavramının öneminin arttığı günümüzde podcast dünyasında kanalın kurulumundan, içerik yönetimine ve marka konumlandırmasına kadar uçtan uca hizmet verecek olan TTWW Media, markaların kendi mecrasına sahip olmalarını sağlayarak, üretilen paylaşılabilir içerikle markalara değer katmayı hedefliyor.

TTWW Media bünyesinde Gazeteci Yazar Elif Ergu Demiral, Gazeteci ve Spor Ekonomisi Yazarı Ceyhun Kuburlu, Gazeteci ve Otomotiv Ekonomisi Yazarı Emre Özpeynirci, Teknoloji Yazarı ve Tv Yapımcısı Ahmet Can, Gazeteci ve Akademisyen Dr Aylin Löle, Gazeteci Rahim Ak ve Gazeteci ve Tv Yapımcısı Dr Artunç Kocabalkan yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER