TTNET’e “En İnovatif Ekip” ödülü

TTNET, dünyanın en prestijli iletişim ödüllerinden biri olan SABRE (Marka ve İtibarda Üstün Başarı) Ödülleri tarafından iki büyük ödüle layık görüldü. TTNET’in Kurumsal İletişim ekibi “En İnovatif Ekip” ödülünü alırken, sosyal sorumluluk projesi “İnternetle Hayat Kolay” ile de Türkiye kategorisinde ödüle hak kazandı. 

TTNET Türkiye Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, TTNET’in aldığı ödüllerden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “TTNET olarak, müşterilerimize bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunma hedefiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu özverili çalışmalarımız sonucunda, uluslararası arenada böyle prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmek, bizi motive ediyor.  Bu doğrultuda da, topluma kattığımız değer ışığında, her geçen gün daha iyi başarılara imza atmak için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.
 
TTNET’in Kurumsal İletişim ekibi, imza attığı iletişim projeleriyle iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden Sabre tarafından  “En İnovatif Kurumsal İletişim Ekibi” ödülünün sahibi oldu.
 
TTNET’in diğer ödülünü aldığı İnternetle Hayat Kolay Projesi ile “Türkiye” kategorisinde “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” seçildi. Proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 4000 kişiye internet okuryazarlığı eğitimi verdi.

İLGİLİ HABERLER