THY, Nat Geo ile prestijli bir PR çalışmasına imza atıyor

Türk Hava Yolları (THY), National Geographic Channel Turkey ile prestijli bir PR çalışamasına imza atıyor. THY’nin günlük çalışmasının ilk kez kameralara açılacağı prodüksiyonda, THY’nin transfer merkezinin arkasında yatan yoğun operasyon Nat Geo tarafından izleyicilerle buluşturulacak. 

Çalışmalarına yakın zamanda başlanacak olan yapım dünyada en fazla ülkeye uçuş sağlayan ve Skytrax Passenger Choice Ödülleri tarafından son üç yıldır Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi ilan edilen Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonunun perde arkasını mercek altına alacak. Program önümüzdeki sonbahar aylarında National Geographic Channel ve Nat Geo People’da izleyici ile buluşacak. Ekim 2014’te tüm dünyadan gerçek insan hikayeleri üzerine odaklanan Nat Geo People’da kanalında, Kasım 2014’te ise National Geographic Channel’da ekrana gelecek.   

İzleyiciler, gerek havada gerekse pistte birçok yolcuya hizmet vermenin getirdiği oldukça karmaşık bir trafiğe tanıklık edecek. NGC, check-in kontuarından varışlara, kabin görevlilerinden gecikmelerin garanti olduğu bir dünyada vardiyalarla ilgilenen ekibe, pist görevlilerinden kayıp bagaj “dedektiflerine” kadar havayolu şirketinin operasyonuna 360°’lik bir bakış sunacak. Program, Türk Hava Yolları çalışanlarının karşılaştıkları zorluklarla takım hâlinde ve nasıl başa çıktıklarının perde arkasını gözler önüne serecek.

İLGİLİ HABERLER