The ONE Awards 2015 için hazırlıklar başladı

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile ikinci kez gerçekleşecek “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” için geri sayım başladı. 8 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek olan The ONE Awards’ta geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da halk jürisi tarafından itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıya katkı sağlayan reklam ajanslarından halkla ilişkiler ajanslarına kadar tüm paydaşlar ödüllendirilecek. 

Kategori sayısı yükseltildi

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu ve Akadametre Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin’in katılımıyla dün gerçekleşen toplantı da bir araya gelen organizasyon ekibi The ONE Awards’ın kategorilerini tartıştı. Geçtiğimiz yıl 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda bu yıl ölçümlemenin ve ödüllerin kapsamı genişletildi.

Geçen yıl e-ticaret, ev/temizlik, kozmetik, elektronik/teknoloji, beyaz eşya, içecek, telefon operatörü, bankacılık, otomotiv, tekstil/giyim, gıda ve holding kategorilerinde ödüller dağıtılan The ONE Awards’ta bu sene kategori sayısının 30’un üzerinde olması planlanıyor. 

Haber: Merve Şahin 

İLGİLİ HABERLER