Sosyal Medya Ödüllerinde Son Gün 1 Mart!

Türkiye’nin veriye dayalı ilk ve en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2020’de başvurular bitiyor! BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen yarışma için başvurular 1 Mart 2020 saat 23.59’da sona erecek.

Sosyal medyanın en başarılı markalarının belirleneceği Social Media Awards Turkey 2020’ye 1 Mart 2019-1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşen en başarılı projeleriniz, kampanyalarınız, stratejileriniz ve çalışmalarınızla hemen başvurabilirsiniz!

Güçlü jüri kadrosu

Jüri başkanlığını Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in üstlendiği ve her biri alanında uzman 65 saygın ismin yer aldığı jüride; sosyal medya kanallarının temsilcilerinden sektörel derneklerin başkanlarına, sosyal medya ajanslarından fikir önderlerine, çok uluslu markaların yöneticilerinden medya satın alma, reklam ve PR ajanslarına kadar sektörün tüm alanından temsilciler yer alıyor. Social Media Awards Turkey 2020’ye varlıklarıyla değer katacak jüri üyelerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Image

Deloitte Türkiye iş birliği şeffaflık katıyor!

Sosyal medyanın liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerinde Deloitte Türkiye, değerlendirme sürecindeki uzmanlığı ile geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yer almaya devam ediyor. Türkiye’de pazarlama sektöründe bağımsız bir şirketin destek verdiği ilk yarışma olan Social Media Awards Turkey, Deloitte Türkiye’nin iş birliği ile şeffaf ve verilere dayanan yapısını daha da güçlendiriyor.

Yılın en iyileri Nisan ayında bir araya geliyor!

BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen, marka ve projelerin hem istatistiksel veriler hem de jüri değerlendirmesi ile ödüllendirileceği Türkiye’nin veriye dayalı ve en kapsamlı sosyal medya yarışmasında ödüller, nisan ayında düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

Başvurularda son gün 1 mart!

En başarılı projeleriniz ile yarışmaya başvurmak ve başvuru detaylarını öğrenmek için www.socialmediaawardsturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Image

İletişim

Tel: (0212) 293 80 00 | E-Posta: contact@socialmediaawardsturkey.com

İLGİLİ HABERLER