SIGN İstanbul 2016 için şimdiden kapasitenin yüzde 85’i doldu!

 

29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri fuarı, için hazırlıklar devam ediyor.

Yüzde 85’i rezerve edilen organizasyona yoğun ilginin sürdüğünü vurgulayan İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur konuyla ilgili: “Aralarında dünya markalarının da yer aldığı yurt içi ve yurt dışından katılımcılarımız, bir önceki fuar sırasında gelecek buluşma için yerlerini ayırtmaya başlamıştı. Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekarelik alanda gerçekleştireceğimiz SIGN İstanbul 2016 için katılımcılarımızın birçoğu yerlerini belirlemiş durumda. Geçtiğimiz sene kırdığımız ziyaretçi ve katılımcı rekorlarının üzerine çıkacağımızı şimdiden görebiliyoruz.” dedi.

3D Printshow İstanbul özel bölümü ve Industrial Print Summit Endüstriyel Baskı Zirvesini de kapsayan fuar, sektör profesyonellerinin ilgisini fazlasıyla çekiyor.

18. kez gerçekleşecek olan SIGN İstanbul’da Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı ana başlıkları altında yer alacak en yeni ürün, teknoloji, malzeme ve uygulamalar ziyaretçiler için sergilenecek.

 

İLGİLİ HABERLER