Sevgililer Günü’nün kahramanı akıllı telefonlar oldu

Önemli kampanya dönemleri ve özel günler sonrası Türkiye’deki teknolojiseverlerin hediye tercihlerini açıklayan MediaMarkt Türkiye, 14 Şubat Sevgililer Günü sonrası çiftlerin en çok tercih ettiği hediyeleri açıkladı. Buna göre çiftlerin ilk tercihi akıllı telefondan yana oldu.

Özel günlerin ve kampanya dönemlerinin ardından Türkiye’deki teknolojiseverlerin en çok hangi ürünleri tercih ettiğini açıklayan MediaMarkt Türkiye, 14 Şubat Sevgililer Günü sonrası da teknolojisever çiftlerin en çok hangi hediyeyi aldığına yönelik verilerini açıkladı. Buna göre tüketicilerin en çok tercih ettiği ürün kategorisi akıllı telefonlar oldu.

Sevgililer baş başa film gecesini değil, oyunu tercih etti!

Listede akıllı telefonların ardından gelen kategori, MediaMarkt’ın hediye bulucusunda da yer alan “Oyuncu” sevgililerin favorisi dizüstü bilgisayarlar oldu. MediaMarkt’ın kampanyasında en çok satılan ürünler arasına son sıradan giren kategoriyse hem baş başa geçirilen romantik film gecelerine ev sahipliği yapan hem de arkadaşlarla bir araya gelinen günlerin başrol oyuncusu olan televizyonlar oldu.

 

 

İLGİLİ HABERLER