Saray Holding’in yeni iletişim ortağı belli oldu

Saray Bisküvi, Milkman, Greeneco gibi bünyesindeki güçlü markalar ve farklı sektörlerdeki global iştirakleriyle 110’dan fazla ülkeye ulaşan Saray Holding’in yeni iletişim ajansı Feveran İletişim oldu.

Gıda ve enerji başta olmak üzere mobilya, teknoloji, ambalaj, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki yatırımlarıyla dünyanın birçok noktasına çözüm ve hizmetler sunan Saray Holding, yeni iletişim ajansını belirlemek için titiz bir araştırma ve değerlendirme süreci başlattı. Bu sürecin sonunda yaratıcı ve çözüm odaklı iletişim yaklaşımları ile öne çıkan Feveran İletişim’le anlaştı. Güçlü markaları, kaliteli ürünleri, üretim tesisleri ve 2 binin üzerindeki çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Saray Holding’in; İstanbul, Karaman, Kırklareli, Düzce, Denizli, Kütahya’da 15 ayrı iştiraki bulunuyor. Feveran İletişim; Saray Holding ve bünyesindeki tüm markalara stratejik iletişim ortağı olarak hizmet verecek.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme hizmetleri sunan Feveran İletişim; ayrıca dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.

İLGİLİ HABERLER