Reklamarkası’nda gündem: “B2B Marketing & Management Summit”

Reklam ve pazarlamaya dair pek çok konunu konuşulduğu  “Ender Merter ile Reklamarkası” programının geçtiğimiz haftaki konukları Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Kuantum Araştırma Kurucusu ve Analist Volkan Kılıç ve Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu oldu… Bloomberg HT’de yayınlanan programda Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı B2B zirvesi “B2B Marketing & Management Summit” konuşuldu. 

Marketing Türkiye liderliğinde Kuantum Araştırma ve Deloitte’un uzmanlıklarıyla düzenlenen “B2B Marketing & Management Summit”, 24 Kasım’da B2B’nin “en”lerini bir araya getirdi. Türkiye’de ilk kez düzenlenen zirvede 13 farklı başlık altında B2B sektörü ele alınarak, “Türkiye’nin en itibarlı iş ortakları” ödüllendirildi.

B2B’nin geleceğine yönelik önemli konuların gündeme geldiği zirvenin sektöre kazandırdıkları Ender Merter ile Reklamarkası programında Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Kuantum Araştırma Kurucusu ve Analist Volkan Kılıç ve Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu tarafında ele alındı.

Marketing Türkiye için Kuantum Araştırma’nın 50 bin işletme üzerinden B2B sektör nabzını tutarak hazırladığı ve işletmeler cephesinden güven, istihdam ve yatırım başlıklarında mevcut ve gelecek durumu sorguluyor “Türkiye B2B Endeks Raporu”nun ayrıntıları da programda izleyicilerle paylaşıldı.

“Ender Merter ile Reklamarkası”nı buradan izleyebilirsiniz:  

 

İLGİLİ HABERLER