QNB’nin Uluslararası Marka Elçisi Neymar Jr oldu

QNB Group, Paris Saint Germain forması giyen Brezilyalı futbol yıldızı Neymar Jr’ı Grubun “Uluslararası Marka Elçisi” olarak atadığını açıkladı.

Ortaklık anlaşması, QNB Group İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish ile NR Sport & Marketing şirketinin sahibi Neymar Silva Santos tarafından QNB’nin Paris şubesinde imzalandı. Anlaşma, global marka elçisi olarak grubun pazarlama kampanyalarında ve reklam platformlarında yer alacak Neymar Jr’ın tüm pazarlama haklarını QNB’ye veriyor. Neymar Jr Facebook, Twitter ve Instagram’da yaklaşık 209 milyon takipçiye sahip…

QNB Group İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish imza töreninde yaptığı konuşmada: “Markamızla aynı değerleri paylaşan ve mükemmelliğe ulaşmak için fırsatların peşinde koşmaktan asla vazgeçmeyen Neymar’ın QNB ailesine katılması bizim için büyük bir mutluluk. Dünyanın en etkili 100 ismi arasında yer alan Neymar Jr, dünya çapında hayranlarına en yüksek mükemmeliyet standartlarına ulaşmak için ilham veren gerçek bir spor ikonu. Neymar Jr şüphesiz, müşterilerimize istisnai bir deneyim sunmak için bize ilham verecek, bizimle aynı değerleri paylaşan en iyi marka elçisi. Neymar Jr ile olan bu ortaklık, küresel iş stratejilerimiz doğrultusunda büyük bir özveriyle çalıştığımız uluslararası pazarlarda marka bilinilirliğimizi artırma çabalarımızı desteklerken, büyüyen uluslararası ağımızda faaliyet gösterdiğimiz toplumları geliştirme konusundaki çabalarımızı da güçlendirecek” dedi.

İLGİLİ HABERLER