PublicisLive’ın beşinci ofisi Türkiye’de

 

PublicisLive’ın Avrasya merkez ofisi İstanbul’da kuruldu. İsviçre merkezli PublicisLive için Fransa ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki iki ofisinin (Abu Dhabi ve Dubai) ardından, Avrasya bölgesi stratejik bir önem taşıyor.

PublicisLive İstanbul ofisinin yönetimini, iletişim sektöründe birçok çok alanda 18 yıllık deneyime sahip Selçuk Kiper üstlenecek.

PublicisLive’ın Başkanı ve CEO’su Anthony Gazagne İstanbul’daki yeni yapılanma için ”Müşterilerimize değer katmak ve farklılık yaratmak için PublicisLive’ın başarı hikâyesini Selçuk ve değerli ekibiyle birlikte yazmayı heyecanla bekliyorum. Türkiye’nin bulunduğu konum ve son yıllardaki gelişimi yeni projelerimizi hayata geçirmek için önemli bir hedef oldu” şeklinde konuştu.

Avrasya PubliscisLive Genel Müdürü Selçuk Kiper ise bu yeni süreç için: ”PublicisLive ailesinin parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Anthony ve takımıyla aynı vizyonu ve en önemlisi aynı değerleri paylaşıyoruz. Bunlar, kısa sürede iyi sonuçlar çıkartmamızı sağlayan ortak bakış açıları. PublicisLive sahip olduğu global bilgi ve deneyim ile Türkiye’de etkinlik yönetimi alanına yeni bir boyut ve dinamizm getirecek” dedi.  

İLGİLİ HABERLER