Platin Bilişim, Kurumsal Satışlarını Murat Gürocak’a Emanet Etti

Veri koruma ve iş sürekliliği konusunda odaklı hizmet vermek üzere 2001 yılında butik bir firma olarak kurulan ve 14 yıl içinde ciddi bir büyüme kaydeden Platin Bilişim, işgücü kaynağına yatırım yapmaya devam ediyor. Kurumsal satış birimini, sektörde 17 yıllık tecrübeye sahip Murat Gürocak’a emanet eden firma, yeni yapılan atamayla birlikte, yakalanan hızlı ve istikrarlı büyümeyi önümüzdeki dönemde de sürdürmeyi hedefliyor.

1974 doğumlu Murat Gürocak, İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından iş hayatına 1997 yılında donanım sektöründe, satış temsilcisi olarak başladı. 17 yıl boyunca bilişim ve telekom sektöründeki çeşitli özel firmalarda satışın her kademesinde çalışan Gürocak, Platin Bilişim’e katılmadan önce de üstlendiği pozisyonda firmasının tüm satış operasyonlarını yönetiyordu.

Platin Bilişim kurumsal satış biriminin başına getirilen Murat Güroacak yeni göreviyle ilgili şöyle konuştu: “Bilişim sektörü 17 yıldır içinde yer aldığım bir sektör ve bu sektörde kendi işine dedike olan Platin Bilişim gibi uzman bir firmada çalışacak olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğim satış tecrübemi, Platin Bilişim’e yansıtmak ve her geçen gün büyüyen firmamızı daha da ileri taşımak için sabırsızlanıyorum. Platin Bilişim son dönemde kurumsal projelerde büyük bir atılım gerçekleştirdi. Sunduğumuz ürün ve çözümlerin son teknolojiye sahip olması, sektörde uzun yıllardır uzman ekip ile çalışmalarımızı sürdürmemiz, kurulum ve hizmet desteğini eksiksiz gerçekleştirmemiz hızla büyümemizi sağladı. Örneğin; kısa süre önce QRadar için geliştirdiğimiz bir projemizle IBM tarafından CAMSS (Cloud Analytics Mobile Securtiy & Social) alanında ödüle layık görüldük. Bu büyümenin önümüzdeki dönemde de hızla devam edeceği öngörüsündeyiz. Platin Bilişim gibi dinamik bir ailenin en yeni üyesi olarak benim de nihai hedefim ekibimle beraber katma değer üretmek olacak.”

İLGİLİ HABERLER