Piar İletişim, Hotwire iş birliği ile markaları global pazara taşımayı amaçlıyor

Dünyanın en büyük halkla ilişkiler ve iletişim ajansları arasında yer alan Hotwire ile stratejik iş birliğine imza atan Piar İletişim, yeni iş ortağının global bilgi birikimini, İngiltere pazarı başta olmak üzere yurt dışını hedefleyen markaların hizmetine sunuyor.

Geleneksel PR hizmetlerini, yeni medyanın ihtiyaçlarına uygun dijital danışmanlık süreçleriyle birleştirerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen ajanslarından biri olan Piar İletişim, global iletişim ajansı Hotwire’ın Türkiye’deki iş ortağı oldu. Dünyanın en büyük iletişim ajansları arasında yer alan Hotwire, ABD, Kanada, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, Singapur ve Tokyo gibi pek çok ülkede markaların iletişim süreçlerini yönetiyor.

Piar İletişim, Hotwire’ın güçlü global erişimini Türkiye’den yurt dışına açılmak isteyen markalar için bir rekabet kozu haline getirecek. Hotwire’ın global müşterileri ise Türkiye pazarındaki faaliyetlerini Piar İletişim güvencesiyle sürdürebilecekler. Hotwire’ın Türkiye’deki iş ortağı olarak, global markalara yerel pazarda hizmet sunacaklarını ifade eden Piar İletişim Ajans Başkanı Selin Oran, “Hotwire dünyanın en kritik pazarlarında süregelen rekabette öne çıkmayı başaran, hizmet sunduğu markalara global erişim imkânı sunan bir ajans. Bu global erişim ağının bir parçası olmak ve aynı ağ üzerinden Türk markalara dünyanın dört bir yanında hizmet sunabilmek bize gurur veriyor.” diye konuştu.

Teknoloji, perakende, e-ticaret, güvenlik ve mobilya gibi sektörlerdeki tecrübesiyle ulusal ve uluslararası markaların halkla ilişkiler ve iletişim ajansı olarak 2014 yılından bu yana büyümesini sürdüren Piar iletişim, stratejik iletişim danışmanlığı, medya planlama, medya ilişkileri, lider iletişimi, influencer marketing, dijital iletişim ve kreatif tasarım alanlarında uçtan uca hizmet sunuyor.

İLGİLİ HABERLER