Philip Morris’de üst düzey atama

Philip Morris İnsan ve Kültür Departmanı’nın başına Iryna Vladimirova atandı.

Hâlihazırda Philip Morris/Sabancı’da yetişen 100’ün üzerinde çalışan, şirketin bağlı olduğu Philip Morris International’ın (PMI) farklı ülkelerdeki iştiraklerinde üst düzey görevlerde bulunurken; gerçekleşen yeni atamayla, İnsan ve Kültür Direktörlüğü görevine Iryna Vladimirova getirildi.

Iryna Vladimirova hakkında:

PMI kariyerine 1996 yılında Ukrayna’da başlayan Iryna Vladimirova, şirkette görev yaptığı süre boyunca; Ukrayna’daki pazar tecrübesiyle, 2007-2008 yıllarında bulunduğu PMI’ın İspanya’daki İK merkezinde edindiği deneyimi birleştirerek İnsan ve Kültür fonksiyonu içinde artan sorumluluklar üstlendi. 2015 yılında, Organizasyon Geliştirme Afrika ve Levant Direktörü olarak Lozan’da çalışmaya başlayan Vladimirova, kısa bir süre sonra İK Afrika Direktörü oldu. Philip Morris/Sabancı İnsan ve Kültür Direktörlüğü pozisyonuna getirilen Iryna Vladimirova, son olarak Ukrayna, Kafkaslar ve Moldova İnsan ve Kültür Direktörü olarak Ukrayna’da görev yapıyordu.

Kharkiv State ‘G.S. Skovoroda’ Pedagogical Üniversitesi’nde Rusça ve Filoloji eğitimleri alan ve Cornell Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Gelişim Programı’nı tamamlayan Vladimirova, Cape Town Üniversitesi “Gelişim için Koçluk” sertifikasının da sahibidir. Iryna Vladimirova, evli ve bir çocuk annesi.

 

 

İLGİLİ HABERLER