Özge Gürel, Penti’nin yeni reklam yüzü oldu

Penti dün düzenlediği partide yeni reklam yüzünü açıkladı. Marka yeni sezonda oyuncu Özge Gürel ile anlaştı. 

Penti gerçekleştirdiği partiyle bu sezonun reklam yüzünü açıkladı. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Annem filmiyle adından söz ettiren oyuncu Özge Gürel, Penti’nin yeni reklam yüzü oldu.

Etkinlikte Penti’nin yeni reklam filmi de görücüye çıktı. Kampanyada “Sizce güzellik nedir?” sorusunu yanıtlayan Özge Gürel, herkesi içindeki güzelliği bulmaya davet etti ve ekledi; “Penti’nin yüzü olmak, ve en önemlisi de bu konunun altını çizebilmek beni çok mutlu etti. Yeni dünya düzeninde güzellik algısı ikna olmak üzerine kurulu bence. Bir şeyler güzel deniyor ve hepimiz bir süreliğine de olsa buna ikna oluyoruz. Oysa ki güzellik; farklılıklarını kabul etmek ve sevmek. Sana ait olanı benimsemek. Tüm zamanların değişmeyen tek güzellik kuralı kendin olmak ve iyi hissetmek. Ve tabii ki, şartlar ne olursa olsun anda kalıp, yaşadığımız her şeyin güzelliğini hissedebilmek…”

Davette konuşan Penti Giyim Ceo’su Mert Karaibrahimoğlu ise; “Tüm kadınlar bizim için çok değerli. Değerlerinin farkına varmaları, kendilerini daha çok sevmeleri ve çevresindeki herkese sevgi saçmaya devam etmeleri en büyük arzumuz. Bu reklam filminde gerçek güzelliğin kendi içlerinde olduğunu hatırlatmak istedik. Penti hep benimle diyeceğimiz bir yıl daha olacak” dedi.

İLGİLİ HABERLER