Nickelodeon, Ninja Kaplumbağalar’dan esinlendiği TMNT Battle Match uygulamasını tanıttı

Nickelodeon, popüler serisi Genç Ninja Kaplumbağalar’ın dördüncü sezonundan esinlenerek TMNT Battle Match uygulamasını hazırladı.

Uygulama, çocuklara yap-boz parçalarını birleştirerek, uzayda düşmanları ile savaşırken yeni özel hareketler ve güçler kazanma imkanı sağlıyor. 2013’ün Nisan ayında yayınlanan ve serinin ilk küresel mobil uygulaması olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run, Amerika’da ve dünya çapında 80’den fazla bölgede indirilen ücretli uygulamalar arasında birinci olmuştu. Yeni TMNT Battle Match uygulamasına, App Store, Google Play ve Fire tabletlerden ulaşılabiliyor.

TMNT Battle Match’in yeni macerasında Ninja Kaplumbağalar, uzaylı yaratıklarla savaşmak için bilinen evrenden çok uzaklara ve zamanda geriye gidiyorlar. Uygulama oyunculara, her savaş için Leonardo, Raphael, Donatello veya Michelangelo karakterleri olarak oynayabilme fırsatı sunuyor. Bu hızlı savaş oyununda kullanıcılar, yap-bozun parçalarını birleştirerek farklı dövüşme tekniklerini seçebiliyor, yeni galaksiler keşfedebiliyorlar. Kahramanlara, dünyayı en büyük düşmanlarından kurtarırken uzay giysilerini ve savaş silahlarını da güçlendirme seçenekleri sunuluyor.

İLGİLİ HABERLER