“Mücadele” temalı KaleTalks sohbeti 11 Mayıs’ta…

Kale Grubu, kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran değerleri etrafında kurgulanan KaleTalks online sohbetlerinin üçüncüsünü ‘Mücadele’ temasıyla gerçekleştirecek.  

Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişilerin konuk olduğu ve salgın döneminde dijital mecraya taşınan KaleTalks sohbet serisi, mayıs ayında Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur’un dünden bugüne köprü kuran ‘Öngörü, Cesaret, Yenilikçilik, Mücadele ve Güven’ gibi değerleri etrafında şekilleniyor.

4 Mayıs’ta ‘Öngörü’ temasıyla başlayan, 8 Mayıs’ta ‘Yenilikçilik’ ile devam eden seri kapsamında 11 Mayıs’ta gerçekleşecek sohbette, genç nesillere yol gösterici olması hedeflenen ‘Mücadele’ kavramı masaya yatırılacak.

Yönetim danışmanı Fazıl Oral’ın moderatörlüğünde; Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay’ın katılacağı KaleTalks sohbeti, 11 Mayıs Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleşecek ve Kale Grubu’nun Facebook, Youtube ve Twitter hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Tüm KaleTalks sohbetlerini izlemek için TIKLAYIN  

Kale Grubu YouTube kanalına abone olmak için TIKLAYIN  

K aleTalks Podcast Kanalı TIKLAYIN   

 

İLGİLİ HABERLER