Mediacom’dan yeni marka kimliği lansmanı!

Mediacom açıkladığı yeni ajans yaklaşım ile çalışma ortaklarının “Daha Büyük Resmi Görme”lerine yardımcı olmayı hedefliyor. MediaCom bu yeni yaklaşımıyla, müşteri ihtiyaçlarına sistematik olarak hizmet sağlamasının ötesinde, aynı zamanda pazarlama yatırımlarının geri dönüşünü artırmak için markaların yeni büyüme alanlarını belirlemesine ve bu alanların geliştirilmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu iddialı gündem, ajansın mevcut “Sistem Düşüncesi” felsefesinin daha geniş WPP ve GroupM kaynaklarıyla entegre olacak ürünler ve teknolojilerle güçlendirilmesiyle gerçekleştirilecek. Yeni yaklaşımda özellikle, veri analitiği, içerik pazarlaması ve iş sonuçlarına daha fazla geri dönüşüm yetkinliklerini geliştirme üzerine odaklanılacak.

MediaCom bu yaklaşımla, müşterilerine, performans pazarlamasından uzun vadeli marka oluşturma kampanyalarına kadar, pazarlama aktivitelerinin iş performansları üzerindeki etkisini kapsamlı bir şekilde anlamlandırmasına da yardımcı olacak.

“Önce insan, daha iyi sonuçlar”

Global CEO Nick Lawson bu lansman için: “Çevremizdeki dünyada değişim hızlanıyor. Bu yeni ortam, pazarlama faaliyetlerini bütünsel olarak düşünen markalar için birçok iş fırsatı sunuyor. Yeni yaklaşımımıza inanıyoruz – bir adım geri atıp büyük resmi görmek – müşterilerimizin pazarlama yatırımlarının getirisi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Bu yeni yaklaşım, bizim hayata geçirmekte zorlanmayacağımız bir yaklaşım; yaratmak için altı yıl harcadığımız “Sistem Düşüncesi” felsefesine dayanıyor ve “Önce İnsan, Daha İyi Sonuçlar (People first, better results)” kültürümüz aracılığıyla hayat buluyor. Bir an önce hayata geçirmek, tüm iş ortaklarımızın büyümelerine destek vermek ve bu yolculuklarına şahit olmak için sabırsızlanıyorum.” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER