Marketing Türkiye artık n11’de!

Pazarlama dünyasının bilgi paylaşım platformu Marketing Türkiye artık n11’de… Bilgi paylaşımını artırmak amacıyla her geçen gün okurlarıyla buluştuğu noktaları arttıran Marketing Türkiye, n11.com üzerinden de okurlarıyla buluşuyor. 

Değişim her alanda yeni bilgiye duyulan ihtiyacı artırıyor. Bugün bildiklerimiz geleceğe hazırlanmak üzere yetmiyor. Tek konuda uzmanlaşmak sürdürülebilir bir işletme için yeterli değil. Bilgiyi artık sadece okuyarak ya da dinleyerek değil deneyimleyerek alıyoruz. Marketing Türkiye bir bilgi üretim ve paylaşım platformu olarak değişimi sürekli izliyor, bilginin bilenden bilmek isteyene doğru akışını sağlıyor. Marketing Türkiye girişimcilik, verimlilik, sürdürülebilirlik, pazarlama ve pazarlama iletişimi, inovasyon ve markalaşma alanlarında yayıncılık yapıyor. Her yıl okur ve mecra sayısını artırarak yoluna devam eden Marketing Türkiye, pazarlama sektörünün en güncel haberlerini online-offline mecraları ve sosyal medya hesaplarıyla okuyucularıyla buluşturan, sektörün en önemli referans yayını konumunda.
Tam 30 yıldır…

Bu yeni iş birliği sayesinde Marketing Türkiye okurları n11.com üzerinden dergilerini sipariş ederek bayiye gitmeden pazarlama dünyasının güncel gelişmelerinden haberdar olabilecek. Siz de derginizi satın almak için hemen TIKLAYIN

İLGİLİ HABERLER