Marka Konseyi Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

Türkiye’de marka kavramını güçlendirmek ve küresel markaların oluşumuna destek vermek amacıyla marka yöneticileri, marka danışmanları, marka alanında faaliyet gösteren iletişimciler, pazarlama yöneticileri, araştırmacılar, akademisyenler ve yayıncıların bir araya gelmesiyle dört yıl önce kurulan Marka Konseyi’nin 3. Dönem çalışmaları öncesinde Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

1 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen toplantıda, Konsey’in kurucu üyelerinden Marka Uzmanı ve Danışmanı Bülent Fidan, Yönetim Kurulu tarafından Marka Konseyi’nin yeni dönem Başkanlığına seçildi.

Marka Konseyi 3. Dönem Yönetim Kurulu Bülent Fidan (Başkan), Selim Tuncer (Başkan Yardımcısı), Necdet Kara (Başkan Yardımcısı), Özge Kanat (Genel Sekreter), Turgay Adıyaman (Sayman), Güven Borça, Dilek Özman, Tüzün Akyol, Serhan Ok, Yunus Baran, Tülin Turanlı Lehy ve Prof. Dr. Gülfidan Barış’ın katılımıyla oluştu.

3. Dönem Denetleme Kurulu üyelikleri de Murat Şaylan, Muhterem İlgüner, Ercan Solmaz, Çiğdem Görener ve Esin Türkan Tunçdamar ile oluşturuldu.

1 Şubat’ta yapılan görev dağılımı ile 3. Dönemde yapılması kararlaştırılan marka çalışmaları, üniversite projeleri, organizasyon ve diğer kurumlarla ilişkiler üzerine planlamalarda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER