LC Waikiki yine hızlı davrandı!

LC Waikiki’yi başarılı kılan nabzı hızlı tutması. Bakın dün bir, bugün iki günün hissiyatına uygun koleksiyonlarını vitrinlere yerleştirdi bile. Hem de kombinliyerek!

Daha rahat, daha şık ve temizlik duygusunu yaşatan ferah renkler giriyor iş dünyamıza. Kadınlar, soft renklerin içinde klasik pantolonlar giyerken kapriler, bol tasarımlı pantolonlar ve geniş cepleriyle günlük hayatımıza girecekler. Kadınlar için şıklıkta sınır yok! İş yerine uyar mı, uymaz mı demeden fırfırlı düz renk ve baskılı gömlekler, volanlı ve spor tasarımlarıyla da her tarza uygun ürünler yer alıyor. Görmeye alışık olmadığımız hasır renkli çantalar da plazalarda kadınların kollarını süslüyor olacak.

Erkekler için de durum aynı. Unutun jilet gibi lacileri, gri takımları. Beyaz ve mavi tonlarının ağırlıkta olduğu erkek koleksiyonunda kısa paça slim fit kumaş pantolonlarla çizgili, kare ve baskılı yaka tişört ve gömlekler kombinleniyor. Erkeklerin de aksesuarları var elbette kravat ve kemerlerin yanı sıra makosen ayakkabı ve spor çantalar görmeye hazırlanın.

İLGİLİ HABERLER