Lay’s, Messi ile yurtdışına açıldı!

Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, Lay’s’in reklam filminde Ayşe Teyze’yle buluştu. Lay’s’in Messi’li kampanyası markanın bugüne kadarki ilk global reklam kampanyası olma özelliğini taşırken, reklam filminin Türkiye’ye uyarlanmış versiyonunda, Messi, Lay’s’in Türkiye’deki marka yüzü Ayşe Teyze’yle karşılaşıyor.
 
Lay’s patates cipsinin dayanılmaz lezzetini odak noktası olarak alan reklam filmlerinde, Messi’nin hayranlarıyla karşılaşması, onlarla fotoğraf çektirmesi ve sonunda beklenmedik bir sürpriz yaşaması eğlenceli bir dille anlatılıyor.  Filmin Türkiye’ye özel uyarlanmış keyifli versiyonunda ise rakiplerinden top kapmanın ustası Messi, finalde Ayşe Teyze’yle karşılaşıyor ve Lay’s’in verdiği eşsiz lezzeti ondan kapmaya çalışıyor.
 
Lay’s ile gerçekleştirdiği kampanyayla ilgili olarak bu eğlenceli işbirliğinin bir parçası olmaktan büyük heyecan duyduğunu vurgulayan Messi, “Futbol oynamadığı zamanlarda ailesi ve arkadaşlarıyla  birlikte en sevdiği cips markası eşliğinde maç seyretmenin keyfine vardıklarını” söylüyor. 

İLGİLİ HABERLER