Koronavirüs alışveriş alışkanlıklarımızı nasıl değiştirdi?

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’in 6 Mayıs Çarşamba günü konukları Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan ve Nielsen Türkiye Hızlı Tüketim, Perakende ve Alışverişçi Araştırmalarından Sorumlu Tüketici Araştırmaları Direktörü Filiz Öztürk olacak. Saat 14:00’da yayınlanacak programda Didem Şekerel Erdoğan ile Koronavirüs salgınının alışveriş alışkanlıklarımızı nasıl değiştirdiği konuşulacak ve tüketimin değişen DNA’sı tartışmaya açılacak.

Koronavirüs pandemisi iş dünyasında tüm paradigmalarını değiştirirken evden çalışmak da sürecin dayattığı bir “yeni normal”e dönüştü. Ve elbette fiziki etkinliklerin bilinmez tarihlere ertelendiği bu yeni normal, dijital buluşmaların önemini de hiç olmadığı kadar artırdı. Zira böylesi puslu bir havada geleceği öngörmek her zamankinden daha hayati bir önem taşıyor. Ancak belki bunun kadar önemli olan bir başka konu da kiminin “kaos” kiminin ise “kriz” olarak nitelendirdiği bu süreci doğru tahlil edip gelecek stratejilerini bu gerçekler üzerine kurgulamak.

Marketing Türkiye New Step serisi her şeyin an bazlı değiştiği bir dünyada değişen tüketici davranışlarını hem yakalamak ve hem de yanıtlamak bir ihtiyaç haline geldi. Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step’in 6 Mayıs Çarşamba günkü konuğu Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan ve Nielsen Türkiye Hızlı Tüketim, Perakende ve Alışverişçi Araştırmalarından Sorumlu Tüketici Araştırmaları Direktörü Filiz Öztürk olacak. Saat 14:00’da yayınlanacak programda Didem Şekerel Erdoğan ile Koronavirüs salgınının alışveriş alışkanlıklarımızı nasıl değiştirdiği konuşulacak ve tüketimin değişen DNA’sı tartışmaya açılacak.

İLGİLİ HABERLER