Jessica Alba, Lamborghini’yi çağırıyor

 

Magnum haz yolculuğunun 25. yılını Jessica Alba ile kutluyor. Hollywood yıldızı Jessica Alba, Magnum’un 25. yıl hediyesi Lamborghini’nin reklam filminde rol alıyor. Hollywood’da çekilen reklam filminde ünlü yıldız, Magnum’u her ısırdığında Lamborghini’yi kendine yaklaştırıyor.

Reklam filminde Jessica Alba, Magnum’u her ısırdığında otomobil Lamborghini ona doğru yaklaşıyor. Magnum hazzının sonuna geldiğinde, araç Jessica Alba’ya ulaşmış oluyor. “Her Magnum’la Lamborghini sana yaklaşıyor” sloganı ile reklam filmi, tüketicilere her Magnum ile Lamborghini kazanma şanslarının artacağı mesajını veriyor.

Magnum’un 25. yıl kampanyasının reklam filmini Emmy Ödüllü yönetmen Emre Şahin çekti. Universal Stüdyoları’nda ve Los Angeles şehir merkezinde yapılan çekimler 2 gün sürdü. 50 kişilik çekim ekibi içinde ünlü Hollywood filmlerinde yer almış isimler yer aldı. Filmin görüntü yönetmeni, Die Hard serisini son filminin de görüntü yönetmenliğini üstlenen Jonathan Sela oldu. Filmin çekimlerinde, reklam filmlerinde çok nadiren kullanılan Panavision anamorfik lens sistemi kullanıldı. Otomobil çekimleri için Ultimate Arm adı verilen özel bir sistem tercih edildi. Çekimler sırasında, Hollywood caddelerinde trafik durdurulurken, motosikletli polis korteji şehir trafiğini yönlendirdi.

İLGİLİ HABERLER