İş dünyası koronavirüs mücadelesine destek için Linkedin’den challenge başlattı

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve yaşamı durma noktasına getiren koronavirüse karşı bir hamle de iş dünyasından geldi. Profesyonel sosyal paylaşım platformu Linkedin üzerinden TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli’nin BASF Türk Genel Müdürü Rami Atikoğlu’na meydan okumasıyla başlayan “iyilik hareketi”ne yenileri ekleniyor. Başlatılan challenge iş insanlarını koronavirüs ile mücadelede destek olmaya davet ediyor.  

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli Linkedin üzerinden paylaştığı videoda: “Covid-19 ile mücadelede bizler de TOYO Matbaa Mürekkepleri ailesi olarak çalışanlarımızla bu mücadelenin içerisindeyiz. Virüse karşı verdiğimiz mücadelede sürecin başından bu yana ulusal ve uluslararası resmi kaynaklara dayanan en güncel verileri yakından takip ederek; tüm önlemleri kademeli olarak hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın, iş ortaklarımınız ve toplumunu sağlığı, refahı her daim önceliğimizdir. Dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu dönemi, hep birlikte en kısa zamanda atlatacağımıza inanıyoruz. Tüm şirketlerin salgınla mücadele kapsamında sorumluluk almaktan çekinmeden gerekli önlemlerle bu sürece katkı sağlamalarını temenni ediyoruz. Sağlık çalışanlarımızın yanındayız” dedi ve 300 adet kapalı aspirasyon sistemi, 100 takım maske, tulum ve gözlük seti Manisa Celal Bayar Üniversitesi’ne bağışladığını duyurdu. Ardından bu iyilik hareketini büyütmek için BASF Türk Genel Müdürü Rami Atikoğlu’na mücadeleye destek vermesi için meydan okudu.

BASF Türk Genel Müdürü Rami Atikoğlu “Değerli meslektaşım ve dostum ToyoInk CEO’su Yakup Benli tarafından başlatılan iyilik hareketinde BASF Türkiye olarak biz de varız!” diyerek meydan okumaya yanıt verdi. Ve Sun Holding Kurucu Ortağı Şükrü Ünlütürk’e çağrıda bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASF Türk Genel Müdürü Rami Atikoğlu’nun meydan okumasına Sun Holding Kurucu Ortağı Şükrü Ünlütürk’ten yanıt gecikmedi. O da Farplas CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Burhanoğlu’na çağrıda bulundu…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farplas CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Burhanoğlu, Sun Holding Kurucu Ortağı Şükrü Ünlütürk’ün çağrısına yanıt verdi ve ben de varım dedi. Burhanoğlu da Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) Yönetim Kurulu Başkanı Önder Şahin’e meydan okudu…

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) Yönetim Kurulu Başkanı Önder Şahin meydan okumayı kabul ederek, Boğaziçi Üniversitesi İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Ülman’a çağrıda bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boğaziçi Üniversitesi İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Ülman ise iyilik hareketi kapsamında TÜRKONFED Genel Sekreteri Arda Batu’ya meydan okudu.

İLGİLİ HABERLER