İPZ Ankara’da yeni nesil işler konuşulacak

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 11. Anadolu turunun beşinci ayağıAnkara’da gerçekleşecek. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu 2017’nın bu yılki konusu “Yeni Nesil Ürünler ve İşler…” Bu yıl da her ilin ihtiyaçlarına yönelik içerikler sunarak farklılaşan Zirve’ye katılanlar İPZ Anadolu Katılım Sertifikası’nı almaya hak kazanıyor.  

Marketing Türkiye ve Marke­ting & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsam­lı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, 14 Eylül’de Ankara’da gerçekleşecek. 11 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil Ürünler ve İşlerolarak belirlendi. Bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan “İPZ Anadolu 2017” kapsamında bu yıl Konya, Bursa, Eskişehir ve Kayseri’ye gidildi. İPZ Anadolu yılsonuna kadar Ankara’nın ardından Adana, Antalya, Manisa ve yoğun talep nedeniyle yeniden Eskişehir ile Bursa illerinde girişimcilerle bir araya gelecek.

Yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasar­layarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşların buluşma platformu olan İPZ Anadolu, bu yılki temasıyla teknolojinin dayattığı de­ğişim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Yeni dünyanın ge­reklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışma­ya açılacağı İPZ Anadolu’nun Ankara destekçileri arasında Yapı Kredi Bankası, Opet, Arçelik, Marketing Toys, Digital Partners ve TAV İşletme Hizmetleri yer alıyor. Kon­ferans dizisinde birlikte iş yapma kültürü konuşulacak ve katılımcılara İPZ Anadolu Katılım Sertifikası verilecek.

Günseli Özen: “Artık ülkeler değil şehirler rekabet ediyor”

İPZ Anadolu’da il özelindeki ihtiyaçların konferans öncesinde birebir o ilin kanaat önderleriyle yüz yüze yapılan çalışmalarda belirlendiğini ve içeriğe dönüştürüldüğünü ifade eden Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, “Koşullar ne olursa olsun Anadolu hep bizim önceliğimiz oldu ve olmaya da devam edecek. Anadolu’daki ekonomi dünyasının güçlenmesi adına çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdüreceğiz ” dedi.

İlham veren sunumlar İPZ Ankara sahnesinde

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirvede ilk konuşmacı Türk reklamcılığının usta ismi, M.A.R.K.A. Reklam Ajansı Kurucusu Hulusi Derici olacak. Duayen reklamcı “Her Şey Çok Basit – Markalaşma ve Pazarlama Üzerine Kafanızı Karıştıran, Kaosa Dönüştüren Bilgileri Unutturacak, Her Şeyi Basitleştirecek Bir Sunum” başlıklı konuşmasıyla katılımcılara seslenecek.

Yapı Kredi Kobi Merkezi Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar ise “Yeni Nesil İşlerde Kolay Finansman Araçları” başlıklı sunumunu gerçekleştirecek. Opet Filo Satış ve Teknoloji Direktörü Hakan Koca’nın “İş Birliğindeyiz” sunumunun ardından Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi “Markalaşmanın Gücü” adlı etkili sunumuyla Ankaralı girişimcilerin karşısına çıkacak. Renkli çekilişlerle katılımcıların da ödüllendirileceği Zirve’de Marketing Toys Ajans Başkanı Koray Özdemir ise “Tüketiciye Ulaşmada Yeni Trendler, Değişen Tüketicinin Nabzını Hissetmek” adlı konuşmasıyla sahnedeki yerini alacak. Zirve’nin son oturumunda ise Digital Partners CEO’su Tunç Günbey “İnternet Reklamcılığında Yeni ve Etkili İş Biçimleri Nelerdir, Nasıl Kullanmalı?” adlı sunumunu gerçekleştirecek.

Detaylar İPZ Anadolu’nun yenilenen web sitesinde… Programı görmek için TIKLAYIN

Davet

 

İLGİLİ HABERLER