IEEE PES GT&D Konferans ve Fuarının iletişim çalışmalarını Marjinal PN üstlendi

Uluslararası Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) topluluklarından biri olan Power & Energy (PES), 2021’de İstanbul’da gerçekleştireceği IEEE PES GT&D Konferans ve Fuarının iletişim çalışmaları için Marjinal PN ile el sıkıştı.

Dünya çapında yaklaşık 500.000 üyesi olan IEEE, “2021 IEEE PES GT&D Conference & Exposition Istanbul” etkinliğinin iletişim çalışmaları için Marjinal Porter Novelli ile anlaştı

Üyelerinin çoğunun dünyanın dört bir yanındaki üst düzey akademisyenlerin ve endüstride çalışan uzmanlarının oluşturduğu IEEE, ülkemizde de 1000’den fazla üyesiyle ve çeşitli topluluklarıyla temsil edilen büyük bir bilim ve teknoloji kurumu olması ile öne çıkıyor.

50 yıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen IEEE PES GT&D Conference & Exposition, IEEE PES Türkiye Bölümünün yürütücülüğünde 2021’de İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Elektrik, Enerji, Yazılım ve Finans gibi çeşitli sektörlerden şirketlerin yanı sıra akademisyenlerin ve lisans üstü öğrencilerinin de katıldığı Amerika’daki etkinliklerinde, elektrik ve enerji sanayi ile elektrik şebekelerinin geleceğini belirleyecek çeşitli endüstriyel paneller ile bilimsel ve teknolojik oturumlar düzenlenmektedir. Ayrıca, bu etkinliklerde 1.000’den fazla standa teknolojik ve inovatif ürünler sergilenmektedir ve 10.000’e yakın ziyaretçi ve katılımcı ağırlanmaktadır.

İLGİLİ HABERLER