Hipp’in organik bebek ekmeği artık Türkiye’de

Avrupalı bebek maması üreticilerinden HiPP’in, Organik Bebek Ekmeği Türkiye Lansmanı ,Ortaköy The House Hotel’de gerçekleşen kahvaltıyla basın mensuplarına tanıtıldı. HiPP Ülke Müdürü Mustafa Karık ve HiPP Pazarlama Müdürü Emine Arslan’ın konuşmacı olduğu basın toplantısına çok sayıda basın mensubu katıldı. HiPP Organik Bebek Ekmeği zengin vitamin içeriğiyle bebeklere kahvaltıda, öğle ve akşam öğünlerinde yedirilebilir.

hipp-ekmek6’ncı ay itibarıyla kullanılabilen ve bebekler için vitamin kaynağı olan HiPP Organik Bebek Ekmeği, aynı zamanda içinde bulunan tahıllar sayesinde kaliteli tahıl alımına yardımcı oluyor. HiPP Organik Bebek Ekmeği organik içerikli olup, içinde glüten bulunuyor.
Bebeklerde doktor kontrolünde ek gıdaya geçişte uygun bir alternatif olan HiPP Organik Bebek Ekmeği, özellikle kahvaltı öğünlerinde bebeklerin menüsüne eklenebilir. Ara öğünlerde de HİPP Doğal kaynak suyu, HiPP Organik Meyve Suyu ve meyve püreleri gibi gıdalar ile yumuşatılarak, ufalanarak kullanılabilir. BIO sertifikalı, GDO’suz ve sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HiPP;  Joker, Tesco Kipa, Rossman, Migros, Carrefour,  yerel marketler ve eczanelerde satılıyor.

 

İLGİLİ HABERLER