Hillside’ın Instagram dizisi ikinci sezonuna başladı

Leisure sektöründe varlık gösteren Hillside, dizi formatında Instagram’da yayınladığı HillsideNow serisini devam ettirme kararı aldı. “HillsideNOW!” Instagram hesabının stories bölümünden yayınlanan dizinin ilk sezonu 1,5 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Mini dizinin dün başlayan ikinci sezonunda Fi-Çi-Pi üçlemesine hayat veren Azra Kohen röportajı yer aldı. Haftanın sürprizlerle dolu diğer bölümlerine ise bu yazın hitlerinden Raf şarkısı ile adını duyuran Jabbar ve kendine has üslubu ile mizaha yeni bir boyut kazandıran Kaan Sekban ile yapılan röportajlar yer alacak.

Her ayın ikinci ve dördüncü haftasında salıdan cumaya saat 20.00 itibarıyla yayında olacak HillsideNOW!, her cumartesi ise sürpriz bir içeriğin yer aldığı “Saturday Bonus” yayını ile takipçilerinin karşısına çıkacak. Türkiye’de ilk defa hazırlanan Instagram dizisinin YouTube’da tekrarları da bulunuyor.

Dokuz konu başlığı altında yayınlanıyor

Instagram stories üzerinden yayınlanan bölümleri ile Türkiye’de bir ilke imza atan HillsideNow Series, paylaşımları fashion, taste, sound, place, lab, event, chat, sneak ve escape’den oluşan dokuz konu başlığı altında yapıyor. Bu başlıkların detayları ise şöyle; yemek festivalleri, gurme restoranlar, tadımlar ve yeni yemek trendleri now.taste, konserler, festivaller yeni müzik akımları now.sound, hip mekanlar ve mağazalar now.place, son çıkan orijinal-teknolojik ürünler now.lab, hip ve grunge moda keşifleri now.fashion, galeriler, sanat festivalleri ve sergiler now.event, alanında sürükleyici isimler ile röportajlar now.chat, gizli davetler ve galalar now.sneak, tatil kaçamakları ve yeni keşifler ise now.escape başlığı altında yer alıyor.

 

İLGİLİ HABERLER