Hayat kaç kez nefes aldığınız değil, nefesinizi kesen kaç an yaşadığınızdır

Pandemi bize yeşile, doğaya ve outdoor aktivitelere daha fazla zaman ayırmamız gerektiğini hatırlattı. Türkiye’nin ilk ve tek Outdoor Aktivite ve Yaşam Platformu olan Outdoor Türkiye 2018 ‘de hazırlıklarına başladığı OutdoorFest’i Eylül 2019’da başarı ile gerçekleştirdi. 57 marka iş birliği ve binlerce aktivite severi 2 gün boyunca ağırlayan festival; atölyeler, eğitimler, oyunlar, konserler ve kamp karavan konaklama ile de sektörde fark yaratmayı başardı.

2020’de kapılarını kapalı tutan OutdoorFest Türkiye organizasyonu, 2021 ‘in Eylül ayında çok daha kapsamlı, içeriği çok daha zengin ve 3 gün boyunca deneyimin, ekipmanın, eğitimlerin, konuşmaların hüküm süreceği 2. OutdoorFest’i yine doğanın tam ortasında, yine insana, canlıya, doğaya saygıyla yapmak için harekete geçti.

Organizatör İlker Tulunay festival ile aynı çatı altında bulunan Nature Talks Turkiye sahnesinin konuşmacılarına da mikrofon uzatmak ve yine birbirinden farklı ustaların farklı outdoor deneyimlerini aktarmak için heyecan duyduklarını, bu sene etkinliğin yoğun talep üzerine 3 gün süreceğini ve Türkiye’de daha önce yapılmamış bir formatta olduklarından ve tüm geliştirmeleri sürdürülebilir olmak için sürdürdüklerinden bahsetti.

Künye

Marka: OutdoorFest
Dijital Ajans: Taximpro
Prodüksiyon: Taximpro
Organizasyon: Outdoor Türkiye Platformu

İLGİLİ HABERLER