Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörlüğüne Hakan Güner atandı

Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü görevini Aralık 2018’den beri sürdüren Hakan Güner, Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörü olarak atandı. Güner yeni görevine 1 Haziran 2020 tarihinde başladı.

Shell & Turcas bünyesine 2007 yılında Satış Destek Uzmanı olarak katılan Hakan Güner, daha sonra Shell & Turcas Filo Çözümleri satış ekibinde görev alarak iş hacminin büyümesinde aktif rol üstlendi. 2010 yılında Shell & Turcas Kurumsal Filo Satışları Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Güner, markanın KOBİ segmentinde büyümesine, Shell Filo Çözümleri Premium Reseller organizasyonun kurulması ile kurumsal bayi yapısının geliştirilmesine ve iş kolunun global ekip ile entegrasyonuna liderlik etti.

2013 yılında Shell & Turcas Filo Çözümleri Marmara Bölge Satış Müdürü olan Güner, Türkiye’de sektöründe ilk ve lider olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin (TTS), pazar liderliğini yıllar boyu korumasına ve geliştirmesine önemli katkılar sağladı.

Aralık 2018’den beri Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü ve Shell Bulgaristan Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hakan Güner, bu sürede iş kolunun yeniden yapılandırılmasında, ülke stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasında kritik bir rol oynadı. Güner 1 Haziran 2020 günü itibariyle Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörü olarak yeni görevine başladı.

İLGİLİ HABERLER