Haftanın öne çıkan marka-ajans iş birlikleri

OiOi yeni kreatif ajansını seçti!

Bebek gereçleri kategorisinde, gıda sınıfı silikon malzemesinden ürettiği ürünleriyle hem ülkemizde hem de uluslararası pazarlarda milyonlarca bebeğin hayatına dokunmuş olan OiOi, ATL, BTL ve sosyal medya faaliyetleri için Su6 Tasarım ile anlaştı.

 

TOÇEV Entegre iletişim çalışmaları için Feveran’ı tercih etti

TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı), entegre iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti. Yaratıcı marka iletişim ajansı Feveran, TOÇEV’e stratejik iletişim, dijital iletişim, etkinlik ve yaratıcı proje yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunacak.

 

n11.com’un PR ajansı Projects by Z oldu

Türkiye’nin öncü alışveriş platformu n11.com’un iletişim ajansı belli oldu. n11.com Şubat 2021 tarihi itibarıyla kurumsal iletişim, medya iletişimi, lider ve kriz iletişimi ile itibar yönetimi konularında Projects by Z ile çalışacak.

 

 

Karnaval’a iki yeni marka

2014 yılından bu yana ulusal ve uluslararası birçok markanın iletişim stratejilerini yöneten Karnaval Marka Ajansı, müşteri portföyüne iki yeni marka ekledi. E-dönüşüm pazarında yetkilendirildiği 2013 yılından bu yana Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-Yazışma, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-Saklama gibi hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşümlerinde çözüm ortağı olan Türkkep ve sofra grubu, ev tekstili, banyo, kozmetik, ev dekorasyonu gibi farklı kategorilerde özgün ürünleri ile mağazacılık ve e-ticaret kanalında hızla büyüyen Bella Maison, iletişim çalışmalarını Karnaval Marka Ajansı’na emanet etti.

Golin İstanbul, Calvin Klein’in iletişim danışmanlığı ajansı oldu

Dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin, müşteri portföyüne dünyaca ünlü,  cesur, ilerici idealleri ve çarpıcı tasarımlarıyla küresel bir yaşam tarzı markası olan Calvin Klein’ı portföyüne kattı.

Golin İstanbul, perakende ve moda sektöründeki deneyimi ile Calvin Klein’a stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında marka iletişimi, basın ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi, influencer marketing kapsamlarında hizmet verecek.

Ayşenur Ülvan Erkan stratejik iletişim ve pazarlama ajansı kurdu

Kurumsal İletişim ve Pazarlama alanında uzun yıllar yöneticilik yapan Ayşenur Ülvan Erkan, Stratejik Pazarlama ve Marka İletişimi alanında kendi ajansını kurdu. Uzun yıllar farklı sektörlerin iletişim, pazarlama, e-ticaret, markalaşma ve ürün geliştirme gibi süreçlerini yöneten Ülvan, kurduğu Ajans Be Nice ile markalara yeni nesil bir iletişim ve pazarlama danışmanlığı sunuyor. Ajans Be Nice PR, Dijital Pazarlama, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Sorumluluk Projeleri başta olmak üzere markaların köklerini sürdürülebilir temellere oturtmayı amaçlıyor.

İLGİLİ HABERLER