Haftanın öne çıkan marka-ajans iş birlikleri

Fikirbuzz Reklam Ajansı’na 3 yeni marka

2007 yılından bu yana farklı sektörlerden bir çok markaya stratejik konumlandırma, dijital pazarlama, PR & performans marketing ve reklam konularında kreatif çözümler üretten Fikirbuzz Agency, müşteri portföyüne 3 yeni markayı daha ekledi.  Bu kapsamda  Boss4 Gayrimenkul, Akın Balık Restaurant ve L’Beirut Restaurant’ın 360 derece tüm ihtiyaçlarını Fikirbuzz Reklam Ajansı yönetecek.

Nesatilir.com, iletişim ajansını seçti

Geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz entegrasyonlar ile e-ticaret alanında faaliyet gösteren satıcılara hizmet veren Nesatilir.com, iletişim ajansını seçti. Nesatilir.com’un tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek.

MGS Group ve Boris Becker, Amazon İletişim işbirliği

Marka ve kurumlara sağlamış olduğu stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti ile başarılı çalışmalara imza atan Amazon İletişim Danışmanlığı, alanında cesur büyüme hedefleri koyan ve istikrarlı bir kurumsal büyüme sergileyen MGS Group’un Boris Becker markasıyla birlikte tüm tekstil markalarına hizmet vermeye başladı.

Artı, Alarko Carrier’e iletişim danışmanlığı hizmeti verecek

Artı İletişim Yönetimi, Türkiye’nin öncü iklimlendirme markası Alarko Carrier’ın iletişim danışmanlığını üstlendi. Artı, Alarko Carrier’ın iletişim stratejisinin oluşturulup planlanmasından ve faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

 

METT Hotels & Resorts iletişim çalışmalarını Nisan’a emanet etti

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan ve dünya çapındaki ilk otelini, ilkbaharda Bodrum’da açacak olan METT Hotels & Resorts, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını Nisan İletişim & Marka Yönetimi ile yürütecek.

Otokoç Otomotiv markaları  Mese İletişim’de

Türkiye’nin en köklü iletişim ajanslarından Mese, Otokoç Otomotiv markalarına medya ilişkileri, stratejik iletişim, kriz yönetimi, gündem yönetimi başlıkları çerçevesinde hizmet verecek.

İLGİLİ HABERLER