Görmezden Gelme ve Öyle Söyleme!

Abdi İbrahim Otsuka tarafından başlatılan ve toplumda ruh sağlığına ilişkin bilinen yanlışlar konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan “Görmezden Gelme” platformunun adımlarından biri olarak tasarlanan “Değişim dilde başlar /Öyle Söyleme!” New Step buluşması 26 Kasım 2020’de Marketing Türkiye online mecralarından canlı olarak yayınlanacak.

“Değişim Dilde Başlar /Öyle Söyleme!” New Step buluşmasında Abdi İbrahim Otsuka Genel Müdürü Elif Elkin, Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Sibel Çakır ve Dinomo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universium Ortadoğu Direktörü Evrim Kuran yer alacak. Konuşmacılar kendi uzmanlık alanlarında birikimlerini paylaşırlarken güncel konumuz  “Pandemi Psikolojisine” de değinecekler.

New Step’te kimi, ne kadar incittiğini bilmeden yerli yersiz kullanılan “ruh hastası” çıkışlarının yanlış inanışları nasıl doğru kıldığı konuşulacak. Uluslararası Araştırmaların Akredite kuruluşu olan ESOMAR’dan “Damgalama ve Ayrımcılık” temalı araştırmayla büyük ödülü alan  “Görmezden Gelme” inisiyatifi Abdi İbrahim Otsuka’nın kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak sürdürülürken, bu alanda yapılan çalışmalara da dayanak oluşturuyor.

Marketing Türkiye New Step –“Değişim dilde başlar /Öyle Söyleme!”  bugün, 26 Kasım Perşembe günü saat 16.00-17.30 saatleri arasında Marketing Türkiye sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

İLGİLİ HABERLER