Golden Drum’a yeni “Hall of Fame” üyesi: Dušan Drakalski

23’üncü Golden Drum, geçen yıl Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’i dahil ettiği “Hall of Fame” üyeleri arasına bu sene Balkan yaratıcılık dünyasının en önemli isimlerinden Dušan Drakalski’nin katıldığını duyurdu. Drakalski ayrıca bu sene Golden Drum’a konuşmacı olarak katılacak ve “Zaman, Hayaller, Planlar ve Taslaklar” üzerine bir sunum gerçekleştirecek.

Drakalski Balkanlar’ın en yaratıcı ve tecrübeli iletişimcilerinden biri. Öyle ki dünyanın en prestijli reklam yarışması 60’ıncı Cannes Lions’ta Titanium Lion kazanan işin altında onun imzası var. Drakalski’nin işleri bugüne kadar Cannes, Eurobest, New York Festival, Epica, Golden Drum, Moscow International Advertising Festival gibi önemli yarışmalarda değerlendirildi ve birçok ödülle onurlandırıldı. 1997’de S Team Bates Saatchi & Saatchi’de kariyerine başlayan Drakalski ardından New Moment New Ideas Company’de Bölge Yaratıcı Direktörü olarak görev aldı.

Günseli Özen ve Dušan Drakalski’nin yanı sıra “Hall of Fame” üyeleri arasında şu isimler var :

Adrian Boțan, Jure Apih, Farid Chehab, Ivan Chimburov, Michael Conrad, Jan Mariusz Demner, Meta Dobnikar, Ami Hasan, Jiri Mikeš, Juli Nemes, Milka Pogliani, Ulrich Proeschel, Daniel Ružička, Dragan Sakan, Juraj Vaculik, Vital Verlič, Darek Zatorski and Jarek Ziebinski.

g

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen de geçtiğimiz yıl Golden Drum “Hall of Fame”deki yerini aldı…

İLGİLİ HABERLER