Girişimci ruhların gözdesi Meal Box oldu

Türkiye’nin en önemli iş ağı fuarlarından biri olan 13. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 15-18 Ekim tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.  Franchise ve bayilik veren markaları, girişimci ruhlar ve yatırımcılarla buluşturan fuarda;  farklı iş modeliyle yüksek karlılık sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemeği zinciri Meal Box yoğun ilgi gördü. Meal Box standında 4 gün boyunca 550 franchise adayına, iş modeli ve gurme ev yemekleri zincirinin başarı öyküsü anlatıldı. 

Türkiye’de yaklaşık 35 milyar dolar işlem hacmine sahip olan franchising sektörü, 15-18 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde bir araya geldi. 22.500 metrekarelik alanda 400 markanın katılımı ile gerçekleştirilen fuarda, bayilik veren pek çok yerli ve yabancı marka yerini aldı. Kısa zamanda başarılı bir yükseliş gösteren Meal Box, yüksek karlılık sağlayan iş modeliyle fuarda girişimci ve yatırımcıların dikkatini çekti. 

Ataşehir’den Ümraniye’ye, Bakırköy’den Kartal’a İstanbul’un 28 farklı noktasında bulunan Meal Box, fuarda franchise adaylarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Girişimci ruhlara “Express”, “Stop” ve “Restoran” olmak üzere üç farklı konsept sunan Meal Box, 2015 yılı sonunda şube sayısını 42’ye çıkarmayı hedefliyor. 

İLGİLİ HABERLER